تیزر تبلیغاتی

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی روشی عالی برای ورود به حوزه دیجیتال مارکتینگ است. ما در شرکت کروما استودیو با تولید فیلم، مستندهای کوتاه و آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی و اینستاگرامی به شما در جذب مخاطب کمک خواهیم کرد.
در طراحی و ساخت تیزر مهم ترین دلیل روی آوردن به این موضوع، باز بودن فضای نامحدود برای تولید محتوای با کیفیت و ناب برای رساندن منظور شما به مخاطب است. در مقایسه با عکس و تصویر، تیزرهای تبلیغاتی و صنعتی قدرت بیشتری دارند تا محتوای مورد نظر شما را انتقال دهند. با استفاده از خلاقیت و تکنیک های متفاوت در یک تیزر تبلیغاتی می توان در انتقال مفاهیم و محتوا بهتر عمل کرد.
تیزر تبلیغاتی از آنجا که در کشور ما در پربازدیدترین وب سایت ها از جمله سایت آپارات و صفحات مجازی مانند اینستاگرام و لینکدین و … وایرال می شود، در سراسر دنیا محبوبیت زیادی کسب کرده و برای جذب مخاطب ابزاری بسیار تأثیرگذار به حساب می آید.

نمونه های تیزرهای تولید شده در مجموعه کروما استودیو

تولید محتوا به روش ساخت تیزر تبلیغاتی و بارگذاری آن روی شبکه های اجتماعی پر بازدید، توسط کاربرهای زیادی دیده می شوید. حال هرقدر که تیزر تبلیغاتی شما خلاقانه تر باشد، شمار بیشتری از کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل به مشتریان واقعی و وفادار خواهند شد.

مقالات مرتبط

هویت بصری برند (Brand visual identity) به چه معناست؟

9 نکته برای ساخت یک ویدیو تبلیغاتی اثرگذار چطور با بودجه محدود، تیزر تبلیغاتی خوب بسازیم؟

چطور بیشتر و بهتر دیده شویم؟ یک لوگوی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

5 نکته برای شما که می خواهید دیده شوید

ما عاشق کارمون هستیم. این مهم ترین ویژگی ماست. کاری که با عشق انجام بشه قطعا عالی از کار در میاد!…