طراحی آرم و لوگو

طراحی لوگو و لوگوتایپ

معمولا اولین اقدام در شروع یک کسب و کار طراحی لوگو می باشد. لوگو نماد یک کسب و کار و اولین عاملی است که مخاطب را جذب می کند. لوگو و لوگوتایپ تأثیر بسزایی در درک و احساس مشتری از شرکت شما دارد. لوگویی که به صورت حرفه ای طراحی می شود باعث ایجاد اعتماد در مخاطب می شود.
یک شرکت یا کمپانی بدون یک لوگوی حرفه ای به خوبی دیده نمی شود. علاوه بر این لوگوهایی در ذهن می ماند که حرفه ای و متناسب با اصول برندسازی طراحی شده باشد. از آنجا که لوگو در همه تبلیغات از جمله در تابلوها، دکوراسیون، تبلیغات محیطی، تبلیغات تلویزیونی و … استفاده می شود، پس حرفه ای بودن آن باعث ایجاد حس برتری محصول و خدمات ارائه شده توسط شرکت ها می باشد.
ما در کروما استودیو لوگویی برای شما طراحی می کنیم فراتر از یک عنصر بصری در یک قاب. لوگوهای طراحی شده توسط تیم ما به گونه ای است که با ایجاد تمایز و خلاقیت به سرعت در ذهن مخاطب ماندگار شده و با توجه به نمادین بودن و رعایت اصول آیکونیک دیزاین، ماندگاری بیشتری در اذهان ایجاد می کند.
طراحی لوگو یکی از مهم ترین و سخت ترین عناصر طراحی گرافیک می باشد چرا که مسئولیت های زیادی به دنبال دارد. لوگو می تواند به صورت تصویری (آیکونیک)، نوشتاری (لوگوتایپ) و ترکیبی باشد.
طراحان مجموعه کروما استودیو، با توجه به سلیقه مشتری، اصول حرفه ای طراحی گرافیک و قواعد هویت بصری برند، لوگوی شما را پس از برگزاری جلسات طوفان فکری و آماده سازی بریف اولیه از شرکت، لوگوی شما را طراحی کرده و در قالب های مورد نیاز شما آماده سازی می کنند.

نمونه لوگوهای طراحی شده در شرکت کروما را در زیر مشاهده نمایید.

مقالات مرتبط

چطور بیشتر و بهتر دیده شویم؟ یک لوگوی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

5 نکته برای شما که می خواهید دیده شوید

هویت بصری برند (Brand visual identity) به چه معناست؟

هدایای تبلیغاتی شرکت کروما استودیو

ما عاشق کارمون هستیم. این مهم ترین ویژگی ماست. کاری که با عشق انجام بشه قطعا عالی از کار در میاد!…