هدایای تبلیغاتی شرکت کروما استودیو

هدایای تبلیغاتی شرکت کروما استودیو

همه ما میدانیم که تبلیغی خوب است که محتوی خوبی داشته باشد تا بتواند مکمل  یک کالا، محصول یا خدمات باشد و ویژگی های مثبت آن را به مخاطب معرفی کند.

هدایای تبلیغاتی شرکت روما با توجه به تنوع و جذابیتی که دارند، کمک می کنند تا شما عزیزان بتوانید تأثیر تبلیغات موفق را بر روی برند خود ملاحظه نمایید و هدف از تبلیغات ما تأثیر آن در فروش شماست، حال میخواهد فروش کالا باشد یا خدمات.

ما ویژگی های مصرف کنندگان و مشتریان خود را شناسایی می کنیم، برای پیشبرد اهداف شما برنامه ریزی می کنیم و برای رسیدن شما به هدفتان تمام تلاشمان را می کنیم.

ما در شرکت روما سعی بر این داریم تا با تشکیل دادن مجموعه های کامل هدایای تبلیغاتی که هم کاربردی باشد و هم جنبه زیبایی شناسی و تزیینی داشته باشد با پکیجینگ مناسب و خاص در کنار شما عزیزان در سازمانها و نهادهای مختلف باشیم و به نیازهای مشتریان و مخاطبان هدف شما توجه کنیم.

این نکته برای ما مهم است که هویت بصری و برندینگ شرکت شما نیازمند بستری مناسب است تا به رشد و کمال برسد. ما متناسب با حساسیت های شما بر روی برندتان به شما کالای تبلیغاتی معرفی می کنیم تا حس مثبت برندینگ شما در ذهن مخاطبان هدفتان ایجاد شود و کاملا به این امر واقفیم.

ما در انتخاب هدایای تبلیغاتی برای شما با دقت نظر و حساسیت کامل عمل می کنیم چرا که رضایت شما برای ما از هر چیزی مهم تر است.

انتخاب هدایای تبلیغاتی شرکت کروما استودیو برای شما چه مزیتی دارد؟

ما کمک می کنیم تا با استفاده از هدایای تبلیغاتی متناسب با برند شما کاری کنیم که در ذهن مخاطبتان بمانید چرا که برند شما برای ما ارزشی بالا دارد و نتیجه ای که شما می گیرید دقیقا همان چیزی است که به رشد و پیشرفت ما کمک می کند.

همچنین ما در تلاشیم تا کاری کنیم که هدایای تبلیغاتی شما حس خوبی به مخاطبانتان بدهد که این نیز به رشد و تعالی برند شما کمک می کند.

هدایای تبلیغاتی خوب چه تأثیری در بازاریابی و فروش شرکت ها دارد؟

با توجه به نتایج نظرسنجی انجمن بین المللی کالاهای تبلیغاتی در آمریکا، تعداد بسیار بالایی از مردم علاقه زیادی به استفاده از خدمات شرکت هایی داده اند که هدایای تبلیغاتی خاص و منحصربه فردی از آن دریافت کرده باشند. پس بهتر است شما هم به نیازهای مشتریانتان توجه کنید، ببینید که چه نوع هدایایی برای آنها مناسب است؟ لیستی از این هدایا آماده کنید و برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

چگونه می توانیم در هدایای تبلیغاتی انتخاب مناسبی داشته باشیم؟

خیلی مهم است که بدانیم چه نوع هدیه ای بدهیم تا تأثیر تبلیغ ما را دوچندان کند. اصولا هدیه دادن حس مثبتی در مخاطب ایجاد میکند ولی باید بدانیم که چه هدیه ای بدهیم که هم کاربردی باشد و هم در ذهن مشتری بماند و همچنین طوری باشد که با کمال زیرکی حس تبلیغ را از خود دور کند و جنبه محبت آمیزی داشته باشد.

همه ما اواخر سال هزینه های گزافی برای کالاهای تبلیغاتی مثل سررسید و ماگ و خودکار و جاکلیدی و سایر وسایل تبلیغاتی می کنیم و حتی این را هم می دانیم که هدیه شرکت ما ممکن است لابه لای هدایای شرکت های دیگر گم شود و یا دفتر یادداشت دانشجویان و محصلان شود.

حتی این را هم می دانیم که اگر برای هدایای نوروزی شرکت خود هزینه نکنیم تأثیر منفی بر ذهن همکاران و مشتریان و کارمندهای شرکت هایی که با ما کار می کنند خواهیم گذاشت. برخی از کارمندان نیز منتظر دریافت هدیه های نقدی هستند و شاید برای آنها دریچه ای رو به بهشت باز کند. اما این نکته را باید بدانیم هدایای نقدی در سرفصل ذهنی درآمدها می باشد و به عنوان هدیه تلقی نخواهند شد. و خیلی زود خرج می شوند و از ذهن خارج می شوند. شاید بن های خرید فروشگاهی از هدایای نقدی بهتر باشند اما همچنان جای هدیه فیزیکی را نخواهند گرفت و ماندگار نخواهند بود.

نکته بعدی این است که لزوما هدایای تبلیغاتی گران لزوما تأثیر خوبی بر ذهن دریافت کننده ندارد. برای مثال اگر به شخصی که برای شرکت شما سود زیادی را در فروش به دست آورده است، یک خودکار یک میلیون تومان هدیه بدهید این حس در او ایجاد می شود که این پاداش برای رفع منت است. اما اگر یک خودکار صدهزارتومانی به او بدهید این حس در او ایجاد نمی شود.

نکته مهمی که در هدایای تبلیغاتی باید به آن توجه کرد کاربردی بودن آن هدیه است تا با استفاده مکرر از آن برند شما در ذهن مخاطب حک شود. مانند فلش تبلیغاتی یا هارد اکسترنال. چیزی که مدام جلوی دست کارمندهاست.

نکته مهم بعدی این است که بسیاری از مدیران و کسانی که رده اجتماعی کمی بالاتر دارند، علاقه ای به استفاده از خودکار یا هدایایی که لوگوی شما بر روی آن حک شده باشد ندارند. پس باید به این نکته توجه کنیم که ثبت لوگوی شما بهتر است روی بسته بندی این نوع هدایای تبلیغاتی قرار بگیرد تا خود محصول.

یا اینکه نام و مشخصات شخص هدیه گیرنده را بر روی هدیه حک کنیم که البته این کار هزینه بالایی دارد اما اثربخشی بالای  مثال زدنی است و قابل انکار نیست.

مهم ترین نکته هدایای تبلیغاتی این است که بدانیم، در سراسر جهان کارت تبریک از اهمیت بالایی در هدایای تبلیغاتی برخوردار است. چرا که اکثر انسانها بسته بندی کارت تبریک را باز میکنند و برند شما را بر روی آن می بینند. و گاهی بعضی از افراد تا سالها کارت تبریک را به عنوان یادگاری نگه می دارند و خاص بودن کارت تبریک تأثیر بسیاری بر ذهن مخاطب شما دارد.

کارت تبریک باید از حالت Generic خارج باشد، طوری که مخاطب نگوید 1000 کارت تبریک خریده اید و برای همه ارسال کرده اید) می تواند احساسات مخاطب را برانگیزد.

نکات مهم در انتخاب کارت تبریک عید که آن را از جنریک بودن خارج می کند:

حتما نام مخاطب را روی پاکت تایپ کنید و برای مخاطبتان ارزش قایل شوید.

نام دریافت کننده کارت تبریک را داخل متن آن تایپ کنید. چرا که وقتی نام فرد تایپ شده باشد خیلی بهتر است تا به صورت دستنویس بعدا پر شود.

حتما از مهر و امضا در پایین متن استفاده کنید.

یک جمله اختصاصی دستنویس به متن تایپی اضافه کنید.

علاوه بر مدیرعامل چند فرد کلیدی سازمان هم کارت تبریک را امضا کنند حس بهتری در مخاطب ایجاد می کند.

انواع هدایای تبلیغاتی که می توانیم در پایان سال هدیه بدهیم.

ما در کسب و کار خود محصولاتی را به مشتریان خود به عنوان هدیه تقدیم می کنیم. این هدایا می تواند محصول شرکتمان باشد و با سفارشی کردن آن را به هدیه تبلیغاتی تبدیل می کنیم. سفارشی کردن به شکل های گوناگونی انجام می شود. گاهی این کار با چاپ لوگو، عبارت تبلیغاتی یا طرح مناسب انجام می گیرد، گاهی با خلاقیت در بسته بندی و به شکل هدیه درآوردن. اما ویژگی های چون خلاقیت، شیک بودن و کاربردی بودن با توجه به جنسیت جایگاه اجتماعی، سلیقه و علاقه مخاطب باعث ایجاد تفاوت در هدیه شما می شود.

معمولا این نوع هدایای در جشنواره ها، ورک شاپ ها، نمایشگاه ها و سمینارها و حتی به عنوان هدایای پایان سال  به اشخاص داده می شوند، اما بهتر است در کنار آن لوازم تحریری همچون خودکار و خودنویس، ظروف تبلیغاتی مانند ماگ و لیوان، کاهای الکترونیکی و دیجیتال، مانند فلش های تبلیغاتی و اسپیکرهای بلوتوث دار، هارد اکسترنال تبلیغاتی، و یا ست های چرم مدیریتی و خاص و یا حتی صنایع دستی اقصی نقاط کشورمان، با بسته بندی در یک ساک دستی تبلیغاتی و شیک که برندتان روی آن حک شده باشد هدیه داده شوند.

چرا هدایای تبلیغاتی شرکت کروما استودیو؟

شرکت کروما استودیو با تکیه بر توانمندی و تخصص نیروهای جوان و پرانگیزه خود در زمینه هویت بصری برند، طراحی گرافیک، مالتی مدیا و هدایای تبلیغاتی، خود را موظف می داند تا در راستای برندینگ شما گام بردارد. یعنی ما فقط فروشنده هدایای تبلیغاتی نیستیم بلکه ما حس و مفهوم برند شما در هدایای تبلیغاتی مان به مخاطب شما انتقال می دهیم.

ما به عنوان یک آژانس تبلیغاتی خلاق و مرجع آنلاین هدایای تبلیغاتی خلاقانه محصولاتمان را به بهترین قیمت، با بالاترین کیفیت، همچنین بهترین مارک های موجود در بازار و سریع ترین زمان ممکن به دست شما مشتریان عزیز می رسانیم.

ما بر این باوریم هرآنچه برای تحقق اهداف شما انجام می دهیم، نقطه عطفی در تحقق اهداف شرکت خودمان ایجاد میکنیم. چرا که برند شما برند ماست، و رضایت مشتریانمان ما را در مسیر رسیدن به قله اهدافمان قرار می دهد و به آن نزدیک تر می کند.